Kepikõnni treenerite koolitus 2021

Juba 2.-3. oktoobril toimub kepikõnni treenerite koolitus, mis on mõeldud EKR 3 (abitreeneri) kutse taotlemiseks või taastaotlemiseks. Koolitus lõppeb 17. septembril koos eksamiga.

Koolituse esimene pool (2.-3. oktoobril) toimub Paekalda Puhkekesukses aadressil Järve tee, Rummu, Harju maakond. Koolituse teine pool (17. oktoobril) toimub Pirita Spordikeskuses.

Palume kõigil huvilistel registreeruda SIIN: https://forms.gle/Mu4vi1Lmcr78i9zc9

Vormi kaudu registreerimine ei kohusta teid veel millekski. Kõikidele registreerunutele jagame e-maili teel ka täpsema koolituse ajakava ja sisu (hiljemalt 28. septembril). Kui koolituse sisu ja ajakava teile sobib ja soovite koolitusel osaleda, siis alles saadame eile koolitusel osalemiseks arve.

Koolitusel osalemise hind on 50 €, hind sisaldab koolitust ning koolitusmaterjale lisaks ka toitlustus ja majutus koolituse ajal. Kutse taotlejatele väljastatakse vastavalt Eesti Olümpiakomitee poolt kehtestatud kutse andmise korrale kutseomistamise tasu EKR 3 korral 40 €.

Küsimuste korral võta ühendust: info@kepikond.ee

Abitreeneri (EKR 3) kutse taotlemise eelduseks on:

* Vanus vähemalt 18 aastat.
* Abitreeneri, tase 3 tasemekoolituse läbimine spordi üldainetes (30 tundi) ja liikumisharrastuse treeneri koolituse programmis vähemalt 30 tundi.
* Viimase nelja aasta jooksul läbitud esmaabi baaskoolitus (16 tundi) või esmaabi täiendkoolitus (6 tundi).
* Soovitavalt keskharidus.
Üldainete tasemekoolituste osas leiate infot: http://www.sport.ee/et/treenerid#ankur2

kepikond

Related Posts