Kepikõnni Ekspress 2021

Kepikõnni Ekspressi koolitused on juba aastaid olnud üle Eesti väga populaarsed ning seetõttu jätkame koolituste pakkumisega ka 2021. aastal.

Mida kujutab endast Kepikõnni Ekspress?

Kepikõnni Ekspress on kepikõnni algkoolitus, mis on mõeldud igale soovijale. Kepikõnni Ekspressi raames antakse osalejatele lühidalt ülevaade kepikõnni teoreetilisest poolest ja ajaloost ning seejärel liigutakse juba ise harjutamise juurde. MTÜ Eesti Kepikõnni Liidu kogenud juhendajad vastavad koolituse ajal meeleldi kõikidele küsimustele, mis puudutavad kepikõndi. Juhendajad peavad eriti oluliseks just seda, et kõik koolituse läbinud saaksid selgeks õige tehnika, mida ka sõbrale/sõbrannale õpetada.

Kepikõnni Ekspressi koolitusel osalemiseks ei ole oluline varasem kokkupuude kepikõnniga, samas on alati oodatud ka need, kes on kepikõndi harrastanud, aga sooviksid saada tehnika, treeningute või muu kohta spetsialisti nõuandeid.

Kepikõnni Ekspressi koolituse saab kutsuda enda kodukohta üle Eesti ning koolitus on kõigile tasuta!

Koolituse organiseerimise nõuded:
* Koolitusel peab osalema vähemalt 10 inimest
* Koolitust ei saa tellida eraettevõte (tasuta koolitust)
* Koolitus peab olema avalik ning iga soovijal peab olema võimalik osa saada
* Koolituseks sobiv toimumiskoht eeldab välistingimustes liikumist (linnatänavad ei ole sobilikud). Sobivad näiteks erinevad metsa- või tervisreajad

Koolitusel pakume:
* käimiskepid koolituse ajaks igale osalejale,
* 45-minutiline teoreetiline osa,
* 45-minutiline praktiline osa,
* tunnistus,
* vastused kõikidele kepikõnni-alastele küsimustele.

Koolituse tellimiseks kirjuta soovist aadressile info@kepikond.ee
Koolituse tellimiseks anna meile teada, kus kohas soovite koolitust läbi viia ning kui suur on orienteeruv osalejate arv.

kepikond

Related Posts